Serega nikdy mi chybí karaoke texty

Získej karaoke texty Serega nikdy mi chybí, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Serega nikdy mi chybí. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Avio & Serega - Někdy mi chybí
Videoklip a text písně Někdy mi chybí od Avio & Serega. ... dále,i když možná za pár let zapomeneš na mě úplně,já nezapomenu nikdy na to co jsem cítil k Tobě.
Serega - Někdy mi chybí
Videoklip a text písně Někdy mi chybí od Serega. Někdy mi chybí, v noci se vzbudit a dívat se na tebe.. Někdy ... já nezapomenu nikdy na to, co jsem cítil k TOBĚ!
Serega - Nikdy ft Matea (prod. Jimmy Beatz)
Refrén: Nepočítám kolikrát jsem řekl nikdy víc, až přišel čas odjebat se kry.. ... je do hry, nechtěl jsem nic po vás, tak teď nic nechtějte po mě, na ostatní kurva, ...
Avio & Serega - Nikdy nedopustím
Videoklip a text písně Nikdy nedopustím od Avio & Serega. REF.: Všechno to ... A jen sám a pár pravých jste mě dostali zas na zem. Důvěra, respekt, bratr za ...
Avio & Serega - Nepodávej mi ruku
Videoklip a text písně Nepodávej mi ruku od Avio & Serega. REF.: Nepodávej mi ruku, nebo ti ji zlomím. Nesměj se na mě, já tvůj kámoš nikdy nebyl. ..
Serega - Serega - Diktátor
Videoklip a text písně Serega - Diktátor od Serega. Ti co nevěřily, tak uvěří teď, ... S Serega Tsunami rap · playlist ... Nepustil bych ven, nikdy nic. Co by nebylo ... Nikdy mě nebral tu žádný z těch raperů. Vyjebané kundy ... 1. Někdy mi chybí; 2.
Avio & Serega - DO BUDOUCNA
Zklamaná důvera u mnoha nejbližších lidí. Každý den výčitky tolik chyb co tohle způsobily. Sám si myslí že jste jiní, že mě me chybi zmenili. Nikdy to nedokázu ...
Avio & Serega - Nenávidím
Videoklip a text písně Nenávidím od Avio & Serega. ... Nikdo mě asi doopravdy šťastného vidět nechce. ... Všichni mi vyčítají chyby a nikdy neslyším nic dobré.
Avio & Serega - Nevidíš do mě
Videoklip a text písně Nevidíš do mě od Avio & Serega. REF. ... Nikdo mi nevidí do hlavy, co se mi tam promítá. Duše zakletá,beton a chlad a čas,který utíká. Jsme z betonové džungle, společnost nás nepřijme nikdy. ... Někdy mi chybí; 3.
Avio & Serega - Bude líp
Videoklip a text písně Bude líp od Avio & Serega. REF. ... Já nikdy bezchybný nebudu, nikdy jsem nebyl! Znič.. ... Dejte mi šanci, nejsem zas tak špatný! To může ...
Serega - Hledáš svoje štěstí
Videoklip a text písně Hledáš svoje štěstí od Serega. ... Rozvažuj a pak jednej, nedělej to nikdy opačně, ... Pod tvrdou slupkou, je každý měkký a to věř mi.
Serega - Serega ft. Clip-Připravený na všechno
Videoklip a text písně Serega ft. Clip-Připravený na všechno od Serega. Jsem připravený na všechno, ... nikdo z vás mě nemá právo soudit. Dokážu se ze vším  ...
Serega - SEREGA ft. CLIP - Jizva na srdci
Začíná to tak nevinně podíváš se na mě a v tu chvíli pro sebe ještě nic nezna.. ... SEREGA ft. ... ty nej songy pochopíš nikdy mu neuvidíš do hlavy. Kdyby to šlo chtěl bys to přesto vrátit zpátky, chybí ti chvilky s ní měli jste spolu velké plány.
Serega - Špína ze smogu
Videoklip a text písně Špína ze smogu od Serega. ... Mám v piči, tak co vlastně po mě ještě kurva chcou? ... nikdo neví nic, všichni jsou jenom jak děvky.
Serega - Srdce
Videoklip a text písně Srdce od Serega. Můžou tě dostat na ... Já už nemám co ztratit, už mi zůstaly jen mé sny. ... Ať maj lepší život, to co já jsem nikdy neměl.
Serega - NEZAPOMÍNÁM
Videoklip a text písně NEZAPOMÍNÁM ♥ od Serega. ... Nezapomínám na to, co mi život dal, jak mi život jenom přál a nepřál když jsem zůstal sám. ... časy se mění, všichni se mění, ale nikdy nezapomínám!! Vy jste byli u ... 1. Někdy mi chybí; 2.
Avio & Serega - Show musí pokračovat
Videoklip a text písně Show musí pokračovat od Avio & Serega. ... Antidipresiva nepřipadaj v úvahu už nikdy. ... Řekněte mi někdo, kdo jiný si uvědomil chyby
Serega - Serega-Je mi to líto
Videoklip a text písně Serega-Je mi to líto od Serega. Chtel sem tak moc aby si byla ... Nikdo mi nikdy neukazal jak se zachazi se zenou.Ja vim ze laska boli a k  ...
Avio & Serega - Mezi bloky ft. Frezz
Frezz od Avio & Serega. REF.: A kdo se moc ptá ... A Avio & Serega · playlist ... Jebat mám svůj svět, nikdy nedostanete to zlato, co leží ve mě ... Já neznám život pěkný, pro mě pěkný nikdy nebyl. Ale pořád tu ... 1. Bude líp; 2. Někdy mi chybí; 3 .
Avio & Serega - Proč to není tak feat Nifest
Videoklip a text písně Proč to není tak feat Nifest od Avio & Serega. ... Nikdy mi to nevadilo, stejně jak jsem nějakou měl, tak dřív nebo později jsem ji často ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

thorn
eazy e
elite


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.