Skupina slza katarze karaoke texty

Získej karaoke texty Skupina slza katarze, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Skupina slza katarze. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Slza - Katarze
Videoklip a text písně Katarze od Slza. ... S · Slza · Katarze ... se ujal Vít Karas, jenž se skupinou již spolupracoval na obrazovém doprovodu písně "Celibát".
Slza - Celibát
Videoklip a text písně Celibát od Slza. ... S · Slza · Katarze ... které musíte překonat, abyste zachránili vztah,“ vysvětluje kytarista skupiny Slza Lukáš Bundil.
Slza - Lhůta záruční
Videoklip a text písně Lhůta záruční od Slza. Čím blíž jdu k Tobě, tím jsi dál, všechny cesty ... Kecárna · Uživatelé · Soutěže · Nápověda · S · Slza · Katarze.
Slza - Vstříc nekonečnům
Videoklip a text písně Vstříc nekonečnům od Slza. Ztrácím řád Ztrácím řád Už hlavu ztratil jsem I ... Kecárna · Uživatelé · Soutěže · Nápověda · S · Slza · Katarze .
Slza - Pozice off
Videoklip a text písně Pozice off od Slza. A před tebou sráz A ty už zas Se nechceš spálit A tak ... Kecárna · Uživatelé · Soutěže · Nápověda · S · Slza · Katarze.
Slza - Míjení
Text písně Míjení od Slza. Proč se člověk s druhým míjí, ve slovech i v dotecích, a v tom míjení se svíjí, den za dnem i za nocí..
Kryštof - Plán
Videoklip a text písně Plán od Kryštof. Klesáme výš, stoupáme hloubš jsme tlaková níž a zároveň souš, letíme nebezpečně chcem ať to trvá ..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

mako
germs
malo
saltus
krysa