Tenkrát na západě věra špinarová karaoke texty

Získej karaoke texty Tenkrát na západě věra špinarová, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Tenkrát na západě věra špinarová. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Věra Špinarová - Tenkrát na Západě
Videoklip a text písně Tenkrát na Západě od Věra Špinarová. To víš, že zůstanou, jak loukám tváře kvést, dál v knihách všech zázraků, m..
Věra Špinarová - Píseň svou mi tenkrát hrál
Videoklip a text písně Píseň svou mi tenkrát hrál od Věra Špinarová. Píseň svou mi tenkrát hrál, pár slok zpíval, vítr vál. Píseň svou mi ..
Věra Špinarová - Ráno
Videoklip a text písně Ráno od Věra Špinarová. Ráno - poznávám tě každý den ráno - máš sedm tváří za týden ráno - ty probouzíš se s ús..
Věra Špinarová - Já mám ráda boogie
Videoklip a text písně Já mám ráda boogie od Věra Špinarová. Možná, možná vám právě nyní zdá se, že podivná jsem, když celý večer prose..
Věra Špinarová - Slunečné pobřeží
Videoklip a text písně Slunečné pobřeží od Věra Špinarová. Slunečné pobřeží až nám znovu poběží slunečné pobřeží jenom když se smí..
Věra Špinarová - Matka návratů
Videoklip a text písně Matka návratů od Věra Špinarová. Nejsem jen sen co ti možná zpívám však ses po mých cestách nachodil já jsem ta zem c..
Věra Špinarová - Bílá Jawa 250
Videoklip a text písně Bílá Jawa 250 od Věra Špinarová. Pryč je a s ním jeho ... Š · Věra Špinarová · Píseň Svou Mi Tenkrát Hrál / Bílá Jawa 250 · playlist karaoke ...
Věra Špinarová - Kousek štěstí přijď mi dát
Text písně Kousek štěstí přijď mi dát od Věra Špinarová. Byl´s tu snad chvíli jen, že se ptám jestli ten krátký sen nehledám nový most, ty..
Věra Špinarová - Valentino
To bylo v kině za městem, kde prázdno kouzel sál. Čas běžel líně a v koutě pán na piáno hrál. Měl jsi tak smutnou tvář, jen v očích lesklou zář, tenkrát tam na ...
Věra Špinarová - Kdekdo ví, že
... Žebříčky · Kecárna · Uživatelé · Soutěže · Nápověda · Š · Věra Špinarová · playlist ... Věra Špinarová texty. 1. Jednoho dne se vrátíš; 2. Tenkrát na Západě; 3 .
Věra Špinarová - Černé peří
Kavčí peří holub nenosí ve výšce mu černá nesluší má prý rád když mu pošta kroužkem stvrdí ptačí majestát. Kosí melodie slavíků nehodí se na LPíčka lví
Věra Špinarová - Když milenky pláčou
Videoklip a text písně Když milenky pláčou od Věra Špinarová. Znám deště dlouhé, i ta kratinká mžení, někdy přívaly nářků protrhnou sko..
Věra Špinarová - Stůj
Videoklip a text písně Stůj od Věra Špinarová. Já volám stůj, vrať se mi zpátky Jsi dál jen můj, a ty se ztrácíš V dálce bůh a s ním zást..
Věra Špinarová - Raketou na Mars
Videoklip a text písně Raketou na Mars od Věra Špinarová. Vooooo..... ... Š · Věra Špinarová · Raketou Na Mars ○ ZOO "U Oty" ... Tenkrát na Západě; 3.
Věra Špinarová - Hej lásko nečekej
Videoklip a text písně Hej lásko nečekej od Věra Špinarová. Hej lásko nečekej, že přijdu zítra k vám mně máma s tátou hlídají jak v zámku ..
Věra Špinarová - Lži a hraj
Videoklip a text písně Lži a hraj od Věra Špinarová. Lži a hraj, slabej ... Š · Věra Špinarová · Jednoho dne se vrátíš - Zlatá kolekce 3CD ... Tenkrát na Západě; 3.
Věra Špinarová - Andromeda
Videoklip a text písně Andromeda od Věra Špinarová. Hlas neznámý ... Š · Věra Špinarová · Jednoho dne se vrátíš - Zlatá kolekce 3CD ... Tenkrát na Západě; 3.
Věra Špinarová - Georgie
Videoklip a text písně Georgie od Věra Špinarová. Georgie, býval jsi králem diskoték desky tvé byly jak lék a odměnou ti zůstával náš vděk...
Věra Špinarová - Zůstaň
Text písně Zůstaň od Věra Špinarová. Jenom nám dvoum Klavír těch pár tónů hrál Jenom nám dvoum Zněly housle jak můj pláč Tu píseň znáš..
Věra Špinarová - A já tě závidím
Videoklip a text písně A já tě závidím od Věra Špinarová. Z pravdy bývám schýlená tak své lásky nech bez jména...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

2pac
rapl
iv.
sorh