Uhlíř jaroslav a svěrák zdeněk auta karaoke texty

Získej karaoke texty Uhlíř jaroslav a svěrák zdeněk auta, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Uhlíř jaroslav a svěrák zdeněk auta. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - AUTA
Videoklip a text písně AUTA od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Chodníky prořídly, všichni jedou vozidly, chodníky prořídly, všichni jedou vo..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Neopouštěj
Videoklip a text písně Neopouštěj od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Dneska jsi tak úspěšný a nemáš strach, žádný hřebík netlačí tě v b..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Kolony
Videoklip a text písně Kolony od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. V našich krajích osel nikdy ... V rychlém autě pěkně býti uveleben. Byly doby, kdy se pouze ...
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Stromy
Videoklip a text písně Stromy od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Na stejné zemi co my bydlí tu s námi stromy, mlčí a hledí si svého listíčk..
AUTA od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk
Jede, jede ford a v něm sedí lord, vedle něho lordka stará jak ta fordka. Jede, jede mazda, řídí ji pan Brázda, vzadu má dvě sedátka, na nich malá Brázďátka.
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Second Hand, čili Druhá ruka
Videoklip a text písně Second Hand, čili Druhá ruka od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Mám deštník z druhé ruky ... Mám auto z druhé ruky a boty z druhé nohy,
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Den je slunečný - svěrák uhlíř
Text písně Den je slunečný - svěrák uhlíř od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. My si na sebe, my si na sebe, my si na sebe počkáme. Čas jako ví..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Vadí,nevadí
Videoklip a text písně Vadí,nevadí od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Chcešli, trap se,že ti v kapse zlaté mince nechřestí, nemít žádné kamar..
Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř - Auta
C 1. Jede, jede ford a v něm sedí lord, vedle něho lordka stará jak ta fordka. 2. Jede, jede mazda, řídí ji pan Brázda, vzadu má dvě sedátka, na nich malá ...
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Prosinec
Videoklip a text písně Prosinec od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Slyš, koledu si dítě zpívá hlas má trochu tklivý však v jablku se hvězda sk..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Ani k stáru(vratné lahve)
Videoklip a text písně Ani k stáru(vratné lahve) od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Ref: Ani k stáru, ani k stáru, ani k stáru, nemám o životě..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - ČÁP
Text písně ČÁP od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Z dálky se k nám vrátil čáp, letěl sedm dní, je sláb. Má to tady zřejmě rád, když t..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Cyrila - svěrák uhlíř
Text písně Cyrila - svěrák uhlíř od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Nebuď smutná , Cyrilo, počkej, až se rozední. Navštívíme jeden kraj, ..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Brýle - svěrák uhlíř
Videoklip a text písně Brýle - svěrák uhlíř od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Já mám lenonky, velmi tenounký, učitel Studený nosí půlen..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Dealer - svěrák uhlíř
Videoklip a text písně Dealer - svěrák uhlíř od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Jaké je to asi v Čudu, jestlipak tam někdy budu? Je to Evropa ..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - DÉŠŤ
Videoklip a text písně DÉŠŤ od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Snění když prší, krásné představy se vrší, štěstí pluje vzduchem, jsm..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Delegace - svěrák uhlíř
Text písně Delegace - svěrák uhlíř od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Chystej nějaký jídlo máti, jdou k nám cizí diplomati. Seznamte se, se..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Koráby
Videoklip a text písně Koráby od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Šífaři, šífaři kéž mě k sobě přifaří Svalnatí a opálení nad takové v..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Hlavně, že jsme na vzduchu
Videoklip a text písně Hlavně, že jsme na vzduchu od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. To je dobře náhodou, že nežijem pod vodou. Na vzduchu, na vz..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Kdyby se v komnatách
Videoklip a text písně Kdyby se v komnatách od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Ref:Kdyby se v komnatách běhoun jak hrom natáh' a na něm akrobati z..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

deni
narnia
polar
insane
pjay
han
lurch
camper
t boyz
mirela
post
sóley
amoeba