Toulav karaoke texty

Získej karaoke texty Toulav, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Toulav. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Sebastian - Toulavá
Videoklip a text písně Toulavá od Sebastian. On toužil, kroužil, bylo to tak, tu holubici pouštím do oblak, přes matný stěny já vidím dál, maluj..
Poupata - Toulavé Boty
Videoklip a text písně Toulavé Boty od Poupata. R: Jeho jméno bylo známý, byl prý přítel mojí mámy, a když hrál a zpíval, hlas byl slyšet na..
Věra Martinová - Toulavý džíny
Videoklip a text písně Toulavý džíny od Věra Martinová. Modrý palác v oblacích zdobený zlatou věží Sliboval`s mi v rozpacích, prý ti právě ..
Nedvědi - Tulácký ráno
Videoklip a text písně Tulácký ráno od Nedvědi. R:Tulácký ráno na kemp se snáší, toulat se dál a vodou z říčky oheň se zháší t..
Michal Tučný - Vzdušné zámky
Text písně Vzdušné zámky od Michal Tučný. vzdušné zámky plné příběhů, které jakobych žil, i když trochu jsem snil a kam jen dohlédnu mám s..
Jaroslav Uhlíř - Mléčný bar
Videoklip a text písně Mléčný bar od Jaroslav Uhlíř. Náš třídní je taky na sladký pečivo Má daleko radši oplatky než pivo..
Yvonne Přenosilová - Boty proti lásce
Videoklip a text písně Boty proti lásce od Yvonne Přenosilová. Mám proti lásce boty ty chrání paní svou ty boty vždycky jdou a všechno hezké poš..
Leoš Mareš - Nejlepší nápad ft. Tereza Kerndlová
Videoklip a text písně Nejlepší nápad ft. Tereza Kerndlová od Leoš Mareš. Vůně růží je touha včel Jsem nejlepší nápad, který tě napad Z ko..
Lucie Bílá - Neposlušné tenisky
Videoklip a text písně Neposlušné tenisky od Lucie Bílá. Mám ráda zábavy a hrozně rada tancuju, nuda mě nebaví tam kde je raděj nepůjdu. Vím, v..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

toulav
fili d
epocha
xtripx
anoche
per te
ex deo
arkaea
dakrua
em der
merche
ezy
dredg
ogaři


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.