Toulav karaoke texty

Získej karaoke texty Toulav, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Toulav. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Sebastian - Toulavá
Videoklip a text písně Toulavá od Sebastian. On toužil, kroužil, bylo to tak, tu holubici pouštím do oblak, přes matný stěny já vidím dál, maluj..
Poupata - Toulavé Boty
Videoklip a text písně Toulavé Boty od Poupata. R: Jeho jméno bylo známý, byl prý přítel mojí mámy, a když hrál a zpíval, hlas byl slyšet na..
Věra Martinová - Toulavý džíny
Videoklip a text písně Toulavý džíny od Věra Martinová. Modrý palác v oblacích zdobený zlatou věží Sliboval`s mi v rozpacích, prý ti právě ..
Nedvědi - Tulácký ráno
Videoklip a text písně Tulácký ráno od Nedvědi. R:Tulácký ráno na kemp se snáší, toulat se dál a vodou z říčky oheň se zháší t..
Michal Tučný - Vzdušné zámky
Text písně Vzdušné zámky od Michal Tučný. vzdušné zámky plné příběhů, které jakobych žil, i když trochu jsem snil a kam jen dohlédnu mám s..
Jaroslav Uhlíř - Mléčný bar
Videoklip a text písně Mléčný bar od Jaroslav Uhlíř. Náš třídní je taky na sladký pečivo Má daleko radši oplatky než pivo..
Yvonne Přenosilová - Boty proti lásce
Videoklip a text písně Boty proti lásce od Yvonne Přenosilová. Mám proti lásce boty ty chrání paní svou ty boty vždycky jdou a všechno hezké poš..
Leoš Mareš - Nejlepší nápad ft. Tereza Kerndlová
Videoklip a text písně Nejlepší nápad ft. Tereza Kerndlová od Leoš Mareš. Vůně růží je touha včel Jsem nejlepší nápad, který tě napad Z ko..
Lucie Bílá - Neposlušné tenisky
Videoklip a text písně Neposlušné tenisky od Lucie Bílá. Mám ráda zábavy a hrozně rada tancuju, nuda mě nebaví tam kde je raděj nepůjdu. Vím, v..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

toulav
fili d
epocha
xtripx
anoche
per te
ex deo
arkaea
dakrua
em der
merche
ezy
dredg
ogaři