Zdeněk svěrák texty písní datel karaoke texty

Získej karaoke texty Zdeněk svěrák texty písní datel, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Zdeněk svěrák texty písní datel. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Datel - svěrák uhlíř
Videoklip a text písně Datel - svěrák uhlíř od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Datel, datel, datel, léčí za pakatel. Je to doktor lesní, vš..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Září
Videoklip a text písně Září od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Švestky se modrají jablka sládnou podzim jde po kraji rybníky chladnou..
15 Datel - svěrák uhlíř
Texty písní › Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk › ...zažít krachy - NEVADÍ › Datel - svěrák uhlíř ... Když datel, doktor stromů, se vracel z ... Písničky podle abecedy.
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Elektrický valčík
Videoklip a text písně Elektrický valčík od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Byl to ten slavný den kdy k nám byl zaveden elektrický proud..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Kluci,kluci s klukama
Videoklip a text písně Kluci,kluci s klukama od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. A proto kluci, kluci s klukama, holky, holky s holkama. Je to léty, je..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Mravenčí ukolébavka
Videoklip a text písně Mravenčí ukolébavka od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. R : Máš nožičky uběhané, den byl tak těžký. Pojď, lůžko m..
Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř - Září
C Ami 1. Září, září, Emi Ami na léto jde stáří, F G zlaté slunce září C F C G malátně a s únavou. 2. Žáci, žáci ve slohové práci píší, jak nám ptáci mizí nad hlavou.
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Červená Karkulka
Videoklip a text písně Červená Karkulka od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Že jsem takhle zbarvená, říkají mi Červená. Karkulka červená, ž..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - ANI K STÁRU
Videoklip a text písně ANI K STÁRU od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Kdysi jsem sníval o Nilu a pak se plavil po Vltavě já věřil spoustě omylů..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Náušnice z třešní
Videoklip a text písně Náušnice z třešní od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Teplo je,léto je, češu třešně ve stoje,myslím přitom na Jakuba..
Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř - Jaro dělá pokusy
G Jaro dělá pokusy, vystrkuje krokusy. D Dříve, než se vlády chopí, G vystrkuje periskopy. Než se jaro osmělí, vystrkuje podběly. Ty mu asi dolů hlásí, čerstvé ...
Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř - Šípková Růženka
Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř - Šípková Růženka - akordy a text písně. ... Ustupte lidi, ustupte trošinku, copak jí dáte sudičky do vínku? Ustupte lidi, ustupte  ...
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Edu vzali k fotografovi
Videoklip a text písně Edu vzali k fotografovi od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Má fotograf pan Mráček citlivé desky, pěstěný knír. Pozor, ..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Dravci
Videoklip a text písně Dravci od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Dravec dravci nepomůže, to ho radši svlíkne z kůže, má to psáno v genech, n..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Svět je malá škola
Text písně Svět je malá škola od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. někdo má rád knížky někdo pivo někdo pivo někdo patří mezi smíšky jiné..
Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř - Vlčí máky
C Ami 1. Kdyby žila v době barokní, F G jezdíval bych každé jaro k ní, Dmi Ami napudrován a s bílou parukou F G C nosil bych po parku ji na rukou. 2. Kdyby žila ...
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Severní vítr
Videoklip a text písně Severní vítr od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. ®:Severní vítr je krutý, počítej lásko má s tím k nohám ti dám zl..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - Čáp - svěrák uhlíř
Text písně Čáp - svěrák uhlíř od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Z dálky se k nám vrátil čáp, letěl sedm dní, je sláb. Má to tady zře..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - CITOVÁ NOUZE
Text písně CITOVÁ NOUZE od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Citová nouze, ta nás trápí, potkává všechny, víc však chlapy. Citová nouze nebo..
Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk - BARVY
Videoklip a text písně BARVY od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk. Vaše hlava, to je bedna, píšu jedna, píšu jedna, píšu jedna, píšu jedna...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

máci
viored
karmah
s a m
fred
guh
maugl