Slza lhůta záruční mp3 karaoke texty

Získej karaoke texty Slza lhůta záruční mp3, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Slza lhůta záruční mp3. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Slza - Lhůta záruční
Videoklip a text písně Lhůta záruční od Slza. Čím blíž jdu k Tobě, tím jsi dál, všechny cesty zpáteční, řvou abych to vzdal...
Slza - Celibát
Videoklip a text písně Celibát od Slza. Chceš dál spát spolu za celibát, za moudrost bláznit, za ticho řvát. Za víru ptát se a za pravdu lhát, a ..
Slza - Fáze pád
Videoklip a text písně Fáze pád od Slza. Kdo se chcete touze pouze smát Nechte samostříly chvíli spát Třeba dojít k cíli síly mám Než mi ráno ..
Slza - Vstříc nekonečnům
Videoklip a text písně Vstříc nekonečnům od Slza. Ztrácím řád Ztrácím řád Už hlavu ztratil jsem I zbytek ztratím víc, než rád..
Slza - Atrakce
Videoklip a text písně Atrakce od Slza. Vážně nejsem tvou atrakcí Propustkou na bájnej flám Vážně už tě znám, tak chci Nežli s tebou bejt zas s..
Slza - Pozice off
Videoklip a text písně Pozice off od Slza. A před tebou sráz A ty už zas Se nechceš spálit A tak pálí tě mráz Nechceš se spálit A tak pálí nás..
Nightcore - Magdaléna ( Jelen ) (Nightcore)
Fenomen (Rytmus) (Nightco.. Dáme Párty? ( Reginald) (.. Sexy (Majk Spirit) [ Night.. Primetime! (Majk Spirit) .. Lhůta záruční (Slza) ( Ni.. Celibát (Slza) ( Nightcor.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

vůl
i am i
hurley