Youtube písničky buráky karaoke texty

Získej karaoke texty Youtube písničky buráky, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Youtube písničky buráky. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Michal Tučný - Buráky
Videoklip a text písně Buráky od Michal Tučný. Hej hou, hej hou, proč chodit do války, je lepší doma sedět a loupat buráky...
Buráky od Trampské perly
Text písně Buráky. ... je lepší doma sedět a louskat buráky. Hej hou, hej hou, nač chodit do války, je lepší doma sedět a louskat buráky. Plukovník je v sedle, volá ...
Alkehol - Buráky
Když sever válčí s jihem a zem jde do války na polích místo bavlny teď rostou buráky ve stínu u silnice vidím z jihu vojáky jak flákej se tam s kvérem a louskaj ...
Michal Tučný - Prodavač
Videoklip a text písně Prodavač od Michal Tučný. Pět deka, deset deka, dvacet deka, třicet deka, kilo chleba, kilo cukru, jeden rohlík, jedna veka, ..
Trampské perly - Rodné údolí
Videoklip a text písně Rodné údolí od Trampské perly. Ref: Já volám nashledanou, nashledanou, nashledanou, rodné údolí. Já volám nashledanou, nas..
Kabát - Země plná trpaslíků
Videoklip a text písně Země plná trpaslíků od Kabát. Za marky, franky, dolary všechny ... se a padej, ať starej nebo mladej. Louskáme tu buráky, nedělejte z nás.
Lidové písně - Uhynula na salaši slanina
Videoklip a text písně Uhynula na salaši slanina od Lidové písně. uhynula na salaši slanina,slanina,slanina POVEDALYna našeho Martina ,Martina ,Marti..
Jaromír Nohavica - Lachtani
Videoklip a text písně Lachtani od Jaromír Nohavica. Lach lach jéé jéé Lach lach jéé jéé ... že pak rozšlapala arašídy po kině. Lach lach jéé jéé. Lach lach jéé ...
Taxmeni - Ven se dívej
Videoklip a text písně Ven se dívej od Taxmeni. Já tu čekám já tu čekám Chodím sem a tam po starém nádraží Čekám jiskry čekám dým čekám v..
Trampské perly - Zlatokop Tom
Videoklip a text písně Zlatokop Tom od Trampské perly. Ty jsi to moje zlato, který mám tak rád, jen ty mi stojíš za to život pro tě dát. Bez tebe, ..
Taxmeni - Tipperary
Videoklip a text písně Tipperary od Taxmeni. It's a long way to Tipperary It's a long way to go It's a long way to..
Michal Tučný - Casey Jones
Videoklip a text písně Casey Jones od Michal Tučný. Casey .....
Michal Tučný - Šťastné staré slunce
Videoklip a text písně Šťastné staré slunce od Michal Tučný. REF: Můj bože tam v nebi, vyslyš mý přání, vždyť znáš můj velikej žal. Tak..
Trampské perly - Quadalcanal
Videoklip a text písně Quadalcanal od Trampské perly. R: Krásná Meredith, ty víš, kdo jel se bít, kdo plul na křižníku na Quadalcanal, krá..
Michal Tučný - Blues Folsomský věznice
Videoklip a text písně Blues Folsomský věznice od Michal Tučný. Jenže i já byl blázen tak zralej pro malér a ze zdi jsem sundával tenhleten dědeč..
Trampské perly - Montgomery
Videoklip a text písně Montgomery od Trampské perly. Ref: Z celé Jižní eskadrony nezbyl ani jeden muž. V Montgomery bijou zvony, déšť ti smejvá ze ..
K.T.O. - Zrádný banjo
Text písně Zrádný banjo od K.T.O.. ref Zas to zrádný banjo,ve svejch rukách mám zas to zrádný banjo,šátkem utírám do dlaní mě pálí tenhle h..
Michal Tučný - Ještě Je Čas
Videoklip a text písně Ještě Je Čas od Michal Tučný. R: Ve snech mých seš dál mou milou, vlasy tvý mi svítí jako zlatej pás, zapomínám, že se..
Trampské perly - Před chajdou
Videoklip a text písně Před chajdou od Trampské perly. Přijď jen, na malou chvíli, až den se schýlí, slunko jde spát, poznáš, že píseň z..
Trampské perly - V dáli za horama
Videoklip a text písně V dáli za horama od Trampské perly. pod ní teče řeka, nad ní bílá skála, pod ní teče řeka, nad ní bílá skála...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

videl
nua
lucie
demon
jay mf
skwor
charge


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.